Turuncutime.com - Hakan Kırkoğlu Haftalık burç yorumları 14-21 Mayıs 2012! 14 21 Mayıs 2012 Haftalık Burçlar!
Linkedin

Turuncutime.com - Hakan Kırkoğlu Haftalık burç yorumları 14-21 Mayıs 2012! 14 21 Mayıs 2012 Haftalık Burçlar!

İstanbul : Turkey | May 13, 2012 at 3:40 PM PDT
XX XX
Views: Pending
 

14-21 Mayıs 2012 Haftalık burç yorumları! Astrolog Hakan Kırkoğlu 14 21 Mayıs 2012 haftalık burç yorumları...Takip et: @AstrologSelin LÜTFEN BURCUNUZU TWEETLEYİN VE TWİTTER'DAN TAKİP EDİN! BURÇ YORUMLARINIZ VE ASTROLOJİ TWİTTER HESABINIZA OTOMATİK GELSİN!

AYRINTILI HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ! Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)Bugünlerde bir yandan kazançlarınız ve parasal durumunuz, diğer yandan da yakın çevrenizdeki değişikliklerle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yeni gelir yaratma çabalarınızı ilerletebileceğiniz fırsatlar var. Yeteneklerinizi somuta dönüştürme konusunda, işle ilgili durumlarda yapabileceğiniz çok şey var. Bu arada yakınlar, kardeşler ve çevrenizle ilişkilerinizde daha farklı düşünmenize ya da harekete geçmenize neden olabilecek durumlar gelişebilir. Bazı ziyaretler ya da konuşmaların gecikmesi yüzünden anlaşmalarda değişiklikler mümkün.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)Güneş hala burcunuzda ilerlerken, kendinizi daha iyi ve güçlü hissedebilir ve kararlılık gösterebilirsiniz. Zekanızı kullanabileceğiniz, pratik sonuçlar çıkarabileceğiniz pek çok konu var. Düşüncelerinizde daha uygulayıcı olabilirsiniz. Ancak burcunuzun yöneticisi Venüs, şimdi geri gitmeye başlarken, size zevk veren konular eskisi gibi çekici gözükmeyebilir. Hayattan zevk alma konusunda bulutlu bir hava var. Bu arada elinizdekileri ve kazançlarınızı daha iyi ve gerçekçi değerlendirme yolları aramalısınız. Para durumunuzu gözden geçirin.İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)Bugünlerde biraz daha dikkatli olmak ve çevrenizdeki değişiklikleri daha iyi takip etmeye bakmalısınız. Tam olarak önünüzü görmeniz kolay olmayabilir. 15’inden itibaren burcunuzda geri harekete geçecek olan Venüs özellikle ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız açısından değişen tutumlara işaret edebilir. Belki de geçmişten kaynaklanan bir beraberlik yeniden gündeme geliyor olabilir. Kendinizle ilgili istekleri, arzuları, hoşluk, güzellik yaratmak için yapacağınız girişimleri aceleye getirmemelisiniz. Alışverişte hızlı olmamalısınız.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)Güneş hala Boğa burcunda ilerlerken, gelecek beklentileriniz, istikrar ve güven isteğiniz önemini sürdürüyor. Bugünlerde yeni beklentileriniz, yeni ümitleriniz var. Bu arada gruplardan, arkadaşlardan gelebilecek destekler söz konusu. İşinizden kaynaklanan kazançlarınızı daha kalıcı yönde kullanmaya bakın. Ancak bu dönemde, Venüs’ün İkizler’de geri gitmesi aşk hayatınız, genel olarak ilişkileriniz açısından puslu bir atmosfer yaratmakta. Kendi içinize dönmeniz, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı dinlemeniz yararlı olacak. Yalnızlık duygusu yorucu olsa da, kendinize yönelmelisiniz. Bugünlerde zihinsel açıdan daha başarılısınız.Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)Son zamanlarda iş ve para durumunuza ilişkin önemli kararlar ve adımlar söz konusu olmuş olabilir. Başarınızı daha iyi gösterebilecek, dikkat çekebilecek günlerdesiniz. Kariyer alanında önünüze çıkan fırsatları daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Ne kadar çaba sarfeder, hazırlıklı olursanız, başarınız da o kadar dikkat çekici olabilir. Ancak bugünlerde arkadaşlıklar ve ilişkileriniz açısından daha karmaşık, ikilik yaratabilecek durumlar gündeme gelebilir. Grup çalışmalarında yeniden yapılması gereken şeyler olabileceği gibi siz de beklentilerinizi gözden geçirmelisiniz.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)Bu dönemde Güneş ve Merkür Boğa burcunda ilerlerken kendinizi akıcı ve yaratıcı koşullar içinde hissedebilirsiniz. Özellikle yabancılarla ilgili konular, yolculuklar ve eğitsel alanda kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar var. Yabancılarla iş konuları da gündemde olabilir. Bugünlerde başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok şey var. Venüs gerilemesi ise özellikle iş ortamında ortaklaşa konuların bazı değişiklikler ya da gecikmeler gösterebileceğini anlatıyor. Evlilikle ilgili konularda da hızlı değişiklere, kararsızlıklara yol açabilir.Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)İçinde bulunduğumuz dönemde ortaklaşa açıdan para durumunuzu etkileyen durumlar, yatırımlar, finansal konular gündemde kalmaya devam ediyor. Daha fazla güven ve huzur arıyorsunuz ancak bu yönde huzursuzluklar yaşanmış olabilir. Yine de bu dönemde ilişkilerin, arkadaşlıkların hayatınıza etkisi daha belirgin olabilir. İkizler burcunda geri gidecek olan Venüs özellikle uzaklarla ilgili ilişkilere, yolculuklara vurgu yapıyor. Planlarda değişiklik gündeme gelebilir. Bu dönemde elde olmayan nedenler fazlasıyla öne çıkmakta.Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)Güneş’in karşıt burcunuzda ilerlediği bu dönemde dışsal koşullar hayatınızda daha fazla yer alabilir. Önemli sonuçlar, değerlendirmeler yaptığınız günlerdesiniz. Bir bakıma son altı ayın muhasebesini yapıyor olabilir. Değişen koşullar başkalarının görüşlerinden yararlanmanızı gerektiyor. Bu dönemde finansal konular, miras gibi maddi durumunuzu etkileyebilecek anlaşmalar, ortaklaşa gündemler söz konusu. Parasal konularda, harcamalarda aceleci olmamalısınız. Benzer şekilde güven aradığınız ilişkilerde soru işaretleri doğabilir.Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)Boğa burcu sizin çalışma ortamı ve emek sarfettiğiniz konulara karşılık geldiği için bu dönemde yorgunluklar, zaman alan uğraşlar ve iş ortamına ait uğraşlar daha sık dikkat çekebilir. İşte daha verimli olmak, eldeki işleri tamamlamak ve çıraklık etmek gerekebilir. İş yükünüz artarken, somutlaştırmanız gereken durumlar, toprağa, paraya ait işler yorucu olabilir. Ayrıca bu dönemde yakın beraberlikler, evliliğiniz ve genel olarak ortaklıklarınızla daha yakından ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)Halen Boğa burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür yaratıcı uğraşlara ve hayatın güzel yönlerine ayırabileceğiniz zamanlara işaret etmekte. Bu arada çocuklarla ilgili uğraşlar, parasal yatırımlar, topraktan, gayrimenkulden gelebilecek kazançlar gündeminizde olabilir. Kendinizi ortaya koymak, hobilerinizle ilgilenmek, gevşeyebilmek için güzel olanaklar olabilir. Venüs gerilemesi ise daha çok iş ortamındaki konuları, bu alandaki ilişkilerinizi, belki de kadınlara ait konuları gündeme getirebilir. Bu dönemde aşırı zevklerin sağlığınızı zorlamamasına önem veriniz.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)Son zamanlarda oldukça yoruluyor ve enerjinizi daha iyi kullanmaya çaba sarfediyor olmalısınız. Boğa burcundaki Güneş ve Merkür eldeki kaynaklarınızı, para durumunuzu düzeltebilmek için yoğun bir uğraş içinde olduğunuzu anlatmakta. Yatırımlar, paraya, toprağa ve özellikle eve ait uğraşlar gündeminizde kalmaya devam ediyor. Ayrıca bu dönemde harcamalarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Gereksiz alışverişler, sarfiyat yüzünden para durumunuzu zorlayabilirsiniz. Aşkta, ilişkilerde de pürüzler olabilir.Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)Güneş ve Merkür hala Boğa burcunda ilerlerken, düşüncelerinizi elle tutulur hale getirebileceğiniz, yakın çevrenizde daha yaratıcı olabileceğiniz imkanlar var. Kardeşlerle ilgili haberler, ziyaretler, konuşmalar, eğitsel çabalar yapıcı sonuçlar getirmekte. Bu dönemde ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı daha akılcı biçimde değerlendirebileceksiniz. Venüs gerilemesi ise özellikle yakın çevrenizde, ev ve aile hayatında yapmanız gereken işlere, belki de geçmişten kalan yarım işlerin düzeltilmesine işaret edebilir. Eve ait harcamaları daha dikkatli yapın.

Turuncutime is based in İstanbul, İstanbul, Turkey, and is a Stringer on Allvoices.
Report Credibility
 
  • Clear
  • Share:
  • Share
  • Clear
  • Clear
  • Clear
  • Clear
 
 
 
Advertisement
 

More From Allvoices

Report Your News Got a similar story?
Add it to the network!

Or add related content to this report

Most Commented ReportsUse of this site is governed by our Terms of Use Agreement and Privacy Policy.

© Allvoices, Inc. 2008-2014. All rights reserved. Powered by PulsePoint.